Kategorie

54105 Pigtail świat.SC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 1m

Producent: nTec
SKU: 54105
EAN: 5901878541051

Kod produktu:

54105

Nazwa:

54105 Pigtail światłowodowy SC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 1m

Średnica rdzenia [µm]

9/125

Średnica kabla:

0,9mm

Standard włókna:

G652D

Rodzaj złączy:

SC/UPC

Rodzaj patchcorda:

Jednomodowy

Powłoka:

LSZH

Tłumienie:

<0.3 db

Straty odbiciowe:

>55db

Długość:

1m

Opakowanie:

Polybag

Informacje dodatkowe:

Łatwa instalacja i obsługa szybkiej sieci transmisji światłowodowej.

 

Proszę czekać, trwa ładowanie...