Kategorie

54057 Optic Patch.LC/UPC-FC/UPC MM 50/125 OM2 3m

Producent: nTec
SKU: 54057
EAN: 5901878540573

Kod produktu:

54057

Nazwa:

54057 Optic Patchcord LC/UPC-FC/UPC MM 50/125 OM2 3m

Typ włókna:

50/125

Standard włókna:

OM2

Rodzaj złączy:

LC/UPC-FC/UPC

Rodzaj patchcorda:

Wielomodowy

Typ transmisji światłowodowej:

Duplex

Powłoka:

LSZH

Średnica kabla:

3.0 mm

Tłumienie:

<0.3 db

Straty odbiciowe:

35-39db

Element wzmacniający:

Włókna aramidowe

Długość:

3,0m

Opakowanie:

Polybag

Informacje dodatkowe:

Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych.

 

LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów.

 

Produkt indywidualnie testowany