Kategorie
Jesteś tutaj:

Regulamin

powrót

1. Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę przez cały rok.

2. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

3. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest dokonanie rejestracji w systemie Sklepu Internetowego ntec.

4. Po dokonaniu weryfikacji i uzyskaniu akceptacji konto zostanie aktywowane.

5. Zamówienia, co do których istnieją jakiekolwiek wątpliwości będą weryfikowane przez obsługę systemu B2B. Zamówienie takie może zostać anulowane przez Sklep. Zamawiający zostanie poinformowany o tym fakcie.

6. Przy pierwszym zamówieniu prosimy o kontakt w celu potwierdzenia danych oraz ustalenia formy płatności, a w przypadku firm niezbędne jest dostarczenie następujących dokumentów:

- numer NIP/VAT 

- zaświadczenie o wpisie do ewidencji lub jego odpowiednik (wersja generowana z CEiDG)

7. Zamówiony towar będzie dostarczany przesyłką kurierską.

8. Koszty dostarczenia: dla zamówień powyżej 500 PLN netto towar jest wysyłany na terenie Polski na koszt firmy ntec, natomiast poniżej 500 PLN netto koszt wysyłki wg aktualnej taryfy firmy ntec (prosimy o potwierdzenie).

9.   Produkty zakupione w cenie promocyjnej 1 PLN netto lub 10 GR netto objęte są pół roczną gwarancją.

10. W przypadku braku towaru w magazynie lub błędnej ceny zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia lub poprawienia ceny. Jeżeli zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może zrezygnować z pozycji, która  wydłuża ten czas.

11. Wszelkie zwroty wysyłane na koszt firmy ntec nie są przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.

12. W przypadku zwrotu towaru Klient jest zobowiązany do odesłania go na własny koszt (chyba, że ustalono inaczej) w oryginalnym opakowaniu i dołączoną kopią dowodu zakupu (faktura VAT). Zwracany produkt nie może nosić śladów używania, być uszkodzony (dotyczy także opakowania).

13. Prosimy o przemyślane dokonywanie zamówień, gdyż nie uzasadnione zwroty nie będą przyjmowane.

14. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym www.ntec.pl jest prawnie wiążącą umową kupna-sprzedaży.

15. Sklep www.ntec.pl zastrzega sobie możliwość braku dostępności określonego towaru, o czym klient zostanie poinformowany.

16. Użytkownik rejestrując się w sklepie internetowym www.ntec.pl wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy ntec.

17. W razie jakichkolwiek wątpliwości przesłane do nas zamówienie od nowego Klienta jest potwierdzane telefonicznie lub poprzez e-mail.

18. Zamówienia od Klientów, którzy dokonywali już u nas zakupów będą potwierdzane wyłącznie przez e-mail.

19. Przesyłki reklamacyjne prosimy kierować na adres:

      ntec

      ul. Chorzowska 44 B

      44-100 Gliwice

20. Reklamacje będą rozpatrywane wyłącznie dla towarów których okres gwarancyjny nie minął oraz które będą posiadały opis uszkodzenia dołączony do przesyłki serwisowej.

21. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności spedytora. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego.

22. Razem z przesyłką dostarczany jest dokument zakupu - faktura VAT.

23. W przypadku zamówień detalicznych należy skontaktować się telefoniczne w celu ustalenia formy płatności (przedpłata lub pobranie). 

24. Na Państwa życzenie nasz przedstawiciel skontaktuje się w celu przedstawienia oferty.

25. Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

26. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

Proszę czekać, trwa ładowanie...