ul.Chorzowska 44B, 44-100 Gliwice,
zamówienia: +48 32 231 16 82, +48 507 064 327, serwis: +48 509 386 196, email: info@ntec.pl
Ostatnia aktualizacja danych: 2018-08-14 14:44:26
 
Kontakt

Zamówienia, płatności:

Katarzyna

Dział handlowy:

Wojtek

Grupy produktów
!Nowości, Wyprzedaże, PromocjeAkcesoria Bluetooth
Akumulatory do elektronarzędzi
Akcesoria sportowe
Akcesoria do smartfonówAkcesoria do tabletówAkcesoria TVDrukarki | AkcesoriaGłośniki
InwerteryCzęści i akcesoria do laptopówCzęści i akcesoria do PCKable | przejściówkiKamery | rejestratory wideoKryptokoparki | CzęściListwy | przedłużaczeOpaski zaciskowe
Sieci bezprzewodowe
Power Bank
Sieci światłowodoweStabilizatory napięcia
Zasilanie awaryjne | UPSSzafy RACK
Zasilacze siecioweZasilacze samochodowe

Regulamin

1. Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę przez cały rok.


2. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.


3. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest dokonanie rejestracji w systemie Sklepu Internetowego NTEC.


4. Po dokonaniu weryfikacji i uzyskaniu akceptacji zostanie wygenerowane indywidualne hasło (zostanie przesłane e-mail’em na adres wskazany podczas rejestracji).


5. Zamówienia, co do których istnieją jakiekolwiek wątpliwości będą weryfikowane przez obsługę sklepu. Zamówienie takie może zostać anulowane przez Sklep. Zamawiający zostanie poinformowany o tym fakcie.


6. Przy pierwszym zamówieniu prosimy o kontakt w celu potwierdzenia danych oraz ustalenia formy płatności, a w przypadku firm niezbędne jest dostarczenie następujących dokumentów:

- numer NIP 

- decyzja w sprawie nadania numeru REGON 

- zaświadczenie o wpisie do ewidencji lub jego odpowiednik


7. Zamówiony towar będzie dostarczany przesyłką kurierską (firma SIÓDEMKA lub GLS).


8. Koszty dostarczenia: dla zamówień powyżej 500 PLN netto towar jest wysyłany na koszt firmy NTEC, natomiast poniżej 500 PLN netto koszt wysyłki wg aktualnej taryfy firmy nTec (prosimy o potwierdzenie).


9.  Składając zamówienia na obudowy PC prosimy zamawiać minimum 3szt. lub wielokrotność trzech (dotyczy wysyłki nie odbioru osobistego).

 

10. Produkty zakupione w cenie promocyjnej 1 PLN netto lub 10 GR netto objęte są pół roczną gwarancją.

 


11. W przypadku braku towaru w magazynie lub błędnej ceny zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia lub poprawienia ceny. Jeżeli zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może zrezygnować z pozycji, która  wydłuża ten czas.


12. Wszelkie zwroty wysyłane na koszt firmy NTEC nie są przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.


13. W przypadku zwrotu towaru Klient jest zobowiązany do odesłania go na własny koszt (chyba, że ustalono inaczej) w oryginalnym opakowaniu i dołączoną kopią dowodu zakupu (faktura VAT). Zwracany produkt nie może nosić śladów używania, być uszkodzony (dotyczy także opakowania).


14. Prosimy o przemyślane dokonywanie zamówień, gdyż nie uzasadnione zwroty nie będą przyjmowane.


15. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym www.ntec.pl jest prawnie wiążącą umową kupna-sprzedaży.


16. Sklep www.ntec.pl zastrzega sobie możliwość braku dostępności określonego towaru, o czym klient zostanie poinformowany.


17. Użytkownik rejestrując się w sklepie internetowym www.ntec.pl wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy NTEC.


18. W razie jakichkolwiek wątpliwości przesłane do nas zamówienie od nowego Klienta jest potwierdzane telefonicznie lub poprzez e-mail.


19. Zamówienia od Klientów, którzy dokonywali już u nas zakupów będą potwierdzane wyłącznie przez e-mail.


20. Przesyłki reklamacyjne prosimy kierować na adres:

      NTEC

      Ul. Chorzowska 44 B

      44-100 Gliwice


21. Aktywnym Klientom (którzy ostatnie zamówienie złożyli w przeciągu minionego półrocza) przysługuje darmowa wysyłka reklamacyjna raz w miesiącu na koszt firmy NTEC. W celu zgłoszenia reklamacji prosimy o kontakt z naszym biurem pod numerem telefonu 32 231-16-82.


22. Reklamacje będą rozpatrywane wyłącznie dla towarów których okres gwarancyjny nie minął oraz które będą posiadały opis uszkodzenia dołączony do przesyłki serwisowej.


23. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności spedytora. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego.

 

24. Razem z przesyłką dostarczany jest dokument zakupu - faktura VAT.

 

25. W przypadku zamówień detalicznych należy skontaktować się telefoniczne w celu ustalenia formy płatności (przedpłata lub pobranie). 


26. Na Państwa życzenie nasz przedstawiciel skontaktuje się w celu przedstawienia oferty.


27. Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

 


28. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

 

    System Sprzedaży Internetowej