ul.Chorzowska 44B, 44-100 Gliwice,
zamówienia: +48 32 231 16 82, +48 507 064 327, serwis: +48 509 386 196, email: info@ntec.pl
Ostatnia aktualizacja danych: 2018-07-18 12:41:56
 
Kontakt

Zamówienia, płatności:

Katarzyna

Dział handlowy:

Wojtek

Grupy produktów
!Nowości, Wyprzedaże, PromocjeAkcesoria Bluetooth
Akumulatory do elektronarzędzi
Akcesoria sportowe
Akcesoria do smartfonówAkcesoria do tabletówAkcesoria TVDrukarki | AkcesoriaGłośniki
InwerteryCzęści i akcesoria do laptopówCzęści i akcesoria do PCKable | przejściówkiKamery | rejestratory wideoKryptokoparki | CzęściListwy | przedłużaczeOpaski zaciskowe
Sieci bezprzewodowe
Power Bank
Sieci światłowodoweStabilizatory napięcia
Zasilanie awaryjne | UPSSzafy RACK
Zasilacze siecioweZasilacze samochodowe

50462 Optic Patch. LC/UPC-LC/UPC MM 50/125U OM2 3m

Powrót do listy towarów
50462
Zaloguj aby poznac cenę
stan magazynowy:
Dostępny

* Długość: 3.0m
* Typ: Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC
* Opakowanie: Polybag

Kod produktu:

50462

Nazwa:

50462 Kabel Optic Patchcord  LC/UPC - LC/UPC MultiMode 50/125U OM2 | 3,0m

Standard:

DUPLEX 50/125U

Długość:

3,0m

Typ:

Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC

Opakowanie:

Polybag

Informacje dodatkowe:

Posiada zastosowanie w: Transmisjach danych (audio, video), budowie sieci pasywnej, rozwiązaniach CATV, punktach dystrybucyjnych i węzłowych, sieciach: LAN, MAN, WAN, systemach: WDM, FTTx

Zobacz również


System Sprzedaży Internetowej